Connecting...

Back to results list

CUSTOMER QUALITY ENGINEER

Location: kraj Jihomoravsky Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: about 2 months ago Reference: 3324104
Pro mezinárodní výrobní společnost aktuálně REED hledá doborníky na pozici Quality Engineer, který bude zodpovědný za zabezpečování kvality v rámci závodu.

Pokud jste akční, orientovaní na výsledek a zlepšování procesů, pak by právě tato profesní příležitost by pro Vás mohla být tím dalším krokem!

Neváhejte a zašlete mi své CV ještě dnes!

Vaším úkolem bude:
* Komunikace se zákazníky a zajišťování jejich požadavků
* Budování vztahu se zákazníky
* Řešení reklamací, implementace nápravných opatření
* Zodpovědnost za zákaznickou kvalitu
* Audity, reporting
* Ověřování efektivnosti nápravných opatření
* Aplikace nástrojů kvality

Měli byste mít:
* SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
* Komunikativní znalost v AJ
* Motivace pro profesní rozvoj v oblasti kvality
* Chuť řešit problémy, aktivní přístup a dobré komunikační dovednosti

Společnost nabízí:
* Perspektivní zodpovědné zaměstnání v rostoucí zahraniční společnosti, která je jedničkou ve svém oboru
* Odborný a kariérový rozvoj
* Motivační finanční ohodnocení
* Dovolenou navíc
* A spoustu dalších benefitů

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Adéla Roháčková, REED – Engineering
+420 601 321 464; adela.rohackova@reedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.