Connecting...

Back to results list

Supplier Quality Development Engineer

Location: BRNO Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: about 2 months ago Reference: 3507302
Pro mezinárodní výrobní společnost aktuálně REED hledá doborníky na pozici Supplier Quality Development Enigneer.

Pokud máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou a ovládáte technologii obrábění, pak hledáme právě Vás!

Vaším úkolem bude:
* Zajištění kvality nových i stávajících projektů dle požadavků dodavatele
* Dodavatelské audity
* Aplikace nástrojů kvality

Měl/a byste mít:
* Znalost nástrojů kvality - APQP, PPAP, D&PFMEA
* Znalost technologie obrábění
* Alespoň minimální zkušenosti s dodavatelskou kvalitou
* Komunikativní znalost anglického jazyka

Společnost nabízí:
* Nadstandardní platové ohodnocení
* Odborný a kariérový rozvoj
* Týden dovolené navíc
* Jazykové kurzy, kurzy jogy, fitcentrum a spoustu dalších benefitů

Místo pracoviště: Brno
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Adéla Roháčková, REED – Engineering
+420 601 321 464; adela.rohackova@reedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.